Hoşgeldiniz, Bugün 19.06.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ZUHAL TOPAL, SEDA SAYAN, ESRA EROL! 'İZDİVAÇ'LARDA SON DURUM!

ZUHAL TOPAL, SEDA SAYAN, ESRA EROL! 'İZDİVAÇ'LARDA SON DURUM!
Habere Puan Ver : (7.5/10)
29 Aralık 2016, 15:56

Magazinn.com Rating Karnesi - Esra Erol, Seda Sayan, Zuhal Topal! İzdivaçların savaşında kim önde?

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yaşanan kıran kırana rating mücadelesinde izdivaç programları geniş bir pay sahibi. Peki yaşanan bu rating savaşında kim önde?

 

Rating listelerine bakıldığında sıralamanın değiştiği dikkatlerden kaçmıyor. Evleneceksen Gel ile “Esra Erol’da”nın kıyasıya savaşı, “Zuhal Topal’la”nın ise mücadelede bir adım geride olmasına karşın yarıştan kopmadığı gözleniyor. Total grubunda dün Evleneceksen Gel bu yarışta zirvede bulunuyor. Evleneceksen Gel 4.73 rating 17 share ile 10. sırada yer alırken, Esra Erol’da 12’inci, Zuhal Topal’la ise 15. sırada bulunuyor. AB grubunda ise kapışmada zirve Esra Erol’da. Program AB grubundaki yarışı 3.12 rating 13 share alıp 18. olarak kazanmış. Total grubundaki yarışta zirvede bulunan Evleneceksen Gel bu grupta ise 2.47 rating 7 share ile 2. sırada bulunuyor. Zuhal Topal’la ise hem total hem de AB grubunda yarışta son sırada... (28 ARALIK 2016 RATING SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN)

 

Rating pastasında ciddi bir pay sahibi olan ve kanallarının yüzünü güldürmek için birçok hamle yapan programlarda son durum bu şekilde. Evleneceksen Gel’in son günlerde yaptığı birçok rating hamlesi işe yaramış görünüyor. Bakalım bu savaşta akıbet nereye doğru gidecek?..

 

Reyting analizlerini her gün Magazinn.com'dan takip edebilirsiniz.

 

İLGİLİ HABERLER:
Bu haber 5657 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.