Hoşgeldiniz, Bugün 25.04.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

YILBAŞINDA KİM NEREDE SAHNE ALACAK? ÜNLÜLERİN YILBAŞI PROGRAMI!..

YILBAŞINDA KİM NEREDE SAHNE ALACAK? ÜNLÜLERİN YILBAŞI PROGRAMI!..
Habere Puan Ver : (9/10)
09 Aralık 2016, 13:39

Sibel Can, Bülent Ersoy, Candan Erçetin, Hande Yener'in sahne alacağı mekanlar belli oldu...

Sibel Can ve Murat Dalkılıç, yılbaşı gecesi için özel olarak hazırlanan WOW Convention Center'da hayranlarına unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatmaya hazırlanıyor.
 


Bülent Ersoy, yılbaşı gecenizi şenlendirmek için May Thermal'de sahne alacak. Muazzez Ersoy, yeni yıla Kaya Artemis Hotel'de merhaba diyecek. Gökhan Tepe yeni yıla NG Sapanca'da merhaba diyecek.

Serkan Kaya, yılbaşı gecesi Grand Pasha Hotel'de sahne alacak. Ferhat Göçer ve oryantal Didem 2017'ye Merit Park Hotel'de merhaba diyecek. Ziynet Sali, yılbaşında Merit Crystal Cove Hotel'de sahne alacak. Nükhet Duru, 2017'ye Salamis Bay Conti Hotel'de merhaba diyecek.

Gülben Ergen, yılbaşında Acapulco Resort Convention Spa'da. Yeni yıla Işın Karaca'nın şarkılarıyla girmek ister misiniz? Işın Karaca, 2017'ye Gloria Hotels & Resorts'te merhaba diyecek. Koray Avcı, yılbaşında Kıbrıs'ta bulunan Elexus Hotel'de sahne alacak.

 Hilton Convention Hall 2’de muhteşem bir gösteri damgasını vuracak. Hilton’un ev sahipliği yapacağı bu gecede sahnede Yasin Keleş, Ece Gürsel feat Dj Sözden, Caner Çalışır, Gökhan Tevek, Ümit Peynircioğlu ve Kerimcan Durmaz muhteşem sahne şovlarıyla yılbaşı gecesi sizlerle buluşuyor.

Berkay, sevilen şarkılarını Sheraton Grand Istanbul Atasehir'de seslendirecek. Bengü, yılbaşında Hilton İstanbul Bosphorus'ta sevenleriyle buluşuyor. Fettah Can, muhteşem yorumu ve sahne performansıyla müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Ünlü sanatçı yılbaşında Hurry Inn Otel'de sahne alacak.

Candan Erçetin, İstanbul Levent Wyndam Grand'ta dinleyicilere unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatacak. 
Bu haber 4344 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.