Hoşgeldiniz, Bugün 25.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

Volkan Demirel'den Galatasaray ve Aziz Yıldırım açıklaması!..

Volkan Demirel'den Galatasaray ve Aziz Yıldırım açıklaması!..
Habere Puan Ver : (9/10)
09 Mayıs 2014, 16:20

Volkan Demirel'den çok özel açıklamalar!..

Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel, NTV Spor'a çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.İşte o açıklamadan satır başları;

 

Artık davranılacak bir şey yok. Almış başını gidiyor. Bu olayları yapanlar sadece saha içerisinde olanlar ya da yöneticiler değil. Dış etkenler de çok. Türk insanında her şeyden bir gaza gelme de var. Sağduyulu olmak lazım. Bizler de saha içerisinde saha şartlarının vermiş olduğu etkilerden dolayı değişebiliyoruz. Bazıları bazı şeyler yapmış, taraftarlarımız bizlerden karşılık bekliyor. Herşey karşılığını bulur. Sadece cuma, cumartesi, ve pazarı beklesinler. Biz eğlenelim ve şampiyonluğun tadını çıkaralım. Bu zaten yeter...

 

Hafta sonu programlarını konuştuk içeride. Şampiyonluk her sezon farklıdır. 3 senenin şampiyonluğu diyebiliriz. Yaşadıklarımız, çektiklerimizden sorna bu şampiyonluğun hem de böyle puan farkıyla kazanılması bizi çok memnun etti. Fenerbahçe her sezon şampiyonluğu kovaladı. her zaman şampiyonluğu istedi. Bu sezon biz şampiyon olduk, gelecek sezonlarda da bu yarış devam edecek. Bu şampiyonluk taraftarlarımızın ve başkanımızın hakkıdır. Tarih bu şamopiyonluğu yazacaktır. Çünkü içeride yaşadıklarımızı sadece biz futbolcular biliriz. Çok karakterli bir topluluğuz. İçeride de sezon içerisinde yaptıklarımızı düşündük. Tüm bu bayrağa gönül vermiş insanları tebrik ediyorum. İnşallah gelecek sezonlarda da şampiyon oluruz.
 
"Arkadaşlığımız aile gibi..."
 
Bizim idmanlardaki durumlarımızı, kamplardaki durumlarımızı yakınımızda olan insanlar görüyor. Bizim arkadaşlığımzı iş arkadaşlığı değil, aile bağı gibi. herkes herkesin ailesiyle görüşüyor. Dışarıya çıkarken evliler, bekarlar birlikte çıkyıor. hariak bir dostluğumzu var. Emekli olduktan sonra görüşebileceğimiz çok sağlam arkadaşlıklarımız var.
 
"Aleyhime yapılan tezahüratlarda daha konsantreyim..."
 
Kaptanlık bizim için önemli bir sıfat değil. Yaşadıklarımızı, bildiklerimizi anlatıyoruz. İlla ki yanlışlarımız da vardır. Ben gerçekten çok büyük Fenerbahçeliyim. Benim Fenerbahçeli oluşum 2002-2003 yılında başlamadı. Sülalemde yanlış yola girmiş insanlşar vardır ama hepsi Fenerbahçeli'dir. Tribünde davul çalmışlığım var. Yağmurlu bir günde Bazen istemeden küfür ediyorum, kameralarla da yansıyor ama bu Fenerbahçeliliğim'den kaynaklanıyor. Taraftarın içinden geldiğim için böyle. Taraftarın içinden geldiğim için onların söyleyeceklerini söylüyorum. Galatasaray-Fenerbahçe maçı farklıdır. Futbolunun yemek yemesi bile değişir. O hafta sana öyle bir yükleme yapılır ki, bilgisayar gibi. Ben önce Galatasaray, sonra Beşiktaş, sonra Trabzonspor maçlarını severim. Derbide deplasmanda aleyhime yapılan tezahüratlarda daha konsantre oluyorum, daha dik duruyorum. Derbilerde ne kadar büyük kulüp olduğumuzu anlıyorum. Eminim ki Galatasaraylı, Beşiktaşlı arkadaşlar da bunu yaşıyordur. Ben sakinim ama saha içerisinde futbolcular değişebiliyor. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizden desteklerini esirgemediler. Her zaman arkamızda oldular. Onlar gerçekten bizim itici gücümüz. Tüm taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyoruz.
Bu haber 2626 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.