Hoşgeldiniz, Bugün 22.06.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

VATANIM SENSİN - CESUR VE GÜZEL KAPIŞMASINDA YARIŞ KIZIŞTI!

VATANIM SENSİN - CESUR VE GÜZEL KAPIŞMASINDA YARIŞ KIZIŞTI!
Habere Puan Ver : (7.8/10)
30 Aralık 2016, 13:50

Magazinn.com Rating Karnesi – Vatanım Sensin - Cesur ve Güzel'in rating savaşında son durum ne?

Perşembe günleri yaşanan rating savaşının dikkat çeken iki yapımı Vatanım Sensin ve Cesur ve Güzel arasındaki rekabet her hafta şiddetini daha da arttırıyor...

 

Geçtiğimiz hafta her iki grupta da liderlik koltuğuna oturan Vatanım Sensin,bu hafta da ilk sırayı kimselere bırakmamış. Total grubunda 6.69 rating 15 share ile zirvede bulunan Vatanım Sensin’in karşısında Cesur ve Güzel 6.5 rating 15 share ile 2. sırada bulunuyor. AB grubunda da sıralama aynı şekilde. Bu grupta da zirvede yer alan Vatanım Sensin 9.25 rating 22 share alırken, Cesur ve Güzel ise 8.39 rating 20 share alarak zirvenin ensesinde, 2. sırada bulunuyor. (29 ARALIK RATING SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN)

 

Her iki grupta da liderlik koltuğuna oturan Vatanım Sensin’e karşı Cesur ve Güzel’in de ciddi rating-share’leri dikkatlerden kaçmıyor. İki dizinin girdiği ve her hafta kızışan bu sert rating savaşında önümüzdeki haftalarda bir sürpriz olabilir. Total grubunda liderliği elinden kaçıran Cesur ve Güzel bakalım önümüzdeki haftalarda liderlik koltuğuna oturabilecek mi?..

 

Reyting analizlerini her gün Magazinn.com'dan takip edebilirsiniz.

 


İLGİLİ HABERLER:
Bu haber 5035 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.