Hoşgeldiniz, Bugün 25.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

RIZA KOCAOĞLU'NUN TİYATRO OYUNLARI İPTAL OLDU!

 RIZA KOCAOĞLU'NUN TİYATRO OYUNLARI İPTAL OLDU!
Habere Puan Ver : (7/10)
16 Mayıs 2018, 14:48

'Çukur' dizisinin Aliço'su Rıza Kocaoğlu'nun rol aldığı tiyatro oyunu iptal edildi...

Çukur dizisinde oynadığı Aliço karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Rıza Kocaoğlu, sosyal medyayı aktif şekilde kullanıyor. Dizinin yanısıra tiyatro çalışmalarına da devam eden Kocaoğlu'nun bu akşam ve yarın akşam oynayacağı oyunlar iptal edildi.
 
Konu hakkında Instagram hesabından açıklama yapan Kocaoğlu, şunları yazdı:
 
"Çok geçmiş olsun,umarım en kısa zamanda kavuşuruz o güzel sahnemize. 
Dolayısıyla 16 17 mayıs oyunlarımız iptal oldu arkadaşlar 
 
・・・
Dün gece tiyatro katımızı besleyen güç kaynaklarında meydana gelen, giderilmesi için uzun zamana ihtiyaç duyduğumuz arızalar nedeniyle tiyatro oyunlarımıza bir süre ara verdiğimizi üzülerek bildiriyoruz. Ancak, DasDas Mutfak ve DasDas Performans Sahnesi’ndeki tüm etkinliklerimiz hızla devam etmektedir. Tiyatro oyunlarımız için satın alınan biletlerin iade işleminin gerçekleştirilebilmesi için;
**
Biletlerinizi teslim aldıysanız, biletlerinizi herhangi bir Biletix Satış Noktasına teslim etmeniz gerekmektedir. (Yalnızca DasDas gişesinden alınan biletlerin iadesi DasDas gişesinden yapılabilmektedir.) Biletix’e teslim edilmeyen biletler için geri ödeme yapılamamaktadır.
**
Biletlerinizi henüz teslim almadıysanız ya da biletinizi Hızlı Bilet, Cepte Bilet teslimat seçeneği ile satın aldıysanız, herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bilet tutarının iadesi, işlemde kullandığınız kredi kartınıza 10 iş günü içinde otomatik olarak iade edilecektir."
 
Bu haber 8546 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.