Hoşgeldiniz, Bugün 25.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

MUSTAFA SANDAL BAYRAMDA MYKONOS'U SALLAYACAK

MUSTAFA SANDAL BAYRAMDA MYKONOS'U SALLAYACAK
Habere Puan Ver : (10/10)
23 Ağustos 2017, 11:48

Mustafa Sandal, Yunan müziğinin efsane ismi Antonis Remos ve Ragheb Alama ile birlikte bayramın ilk günü Mykonos'ta sahne alacak...

Sandal Yunanistan'a açılıyor

Mustafa Sandal, Yunan müziğinin efsane ismi Antonis Remos ve Ragheb Alama ile birlikte bayramın ilk günü Mykonos'taki Nammos adlı mekanda sahne alacak. Yunanistan sokaklarında dev afişlerle duyurulan konser, Mustafa Sandal ve Antonis Remos'un sürpriz bir projesinin de habercisi olacak. İki ünlü yıldız, tüm Avrupa'yı sallayacak bir çalışma için kolları sıvarken, detayları sır gibi saklıyorlar.
  

Mykonos'a kendi teknesiyle gidecek!

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da ölümden döndüğü öne sürülen Mustafa Sandal, "Öyle büyük bir tehlike atlatmadık. Sadece teknenin pervanesinde bir sorun çıktı ve İstanbul'da tamiri yapılıp tekrar Bodrum'a getirildi. Kimse korkmasın. Hatta, Mykonos konserine kendi teknemle gideceğim" diyerek hayranlarına derin bir 'oh' çektirirdi. Sandal, bayramın ilk günü vereceği Mykonos konserinin hemen ardından eşi ve oğullarının yanına Bodrum’a geri dönecek.

 

Bayramdan sonra stüdyoya kapanacak

Mustafa Sandal yeni bir maxi single müjdesi de verdi. Sandal, Eylül ayının sonunda yepyeni şarkılarıyla sevenlerinin karşısında olacağını belirtti.
Bu haber 8475 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.