Hoşgeldiniz, Bugün 25.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

Messi'den iddialara yalanlama!..

Messi'den iddialara yalanlama!..
Habere Puan Ver : (6/10)
09 Mayıs 2014, 16:34

Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi'den çıkan haberlere sitem!..

Lionel Messi'nin, Barcelona ile sözleşme yenilemekte aceleci davranmaması, birbirinden çarpıcı iddiaları beraberinde getirdi. İddialara göre Messi sözleşme imzalamak için, Arjantin Milli Takımı’ndan yakın arkadaşı Sergio Aguero'nun transfer edilmesini ve kaleci Pinto'ya yeni bir sözleşme verilmesini istiyordu.

 

Madrid merkezli AS Gazetesi, Messi'nin bu tavrı üzerine, yönetimin kendisini satmayı düşündüğü yolunda bir habere sayfalarında yer verdi. Messi haberlere tepkili. Yıldız oyuncu elche ile oynayacakları maç öncesi kameraların karşısına geçerek, hakkındaki haberleri yalanladı.

 

Yönetimin hangi oyuncuyu transfer edeceğine karışamayacağını dile getiren Messi; "Hakkımda hergün yeni bir haber okuyorum. Bu haberlerin neredeyse tamamı yalan. Barcelona'da mutluyum. Yönetim ile de herhangi bir sorunum yok" dedi. "Dünya kupasını istiyoruz!.." Yıldız oyuncu, başlamasına 5 hafta kalan Dünya Kupası'na da değindi. Kupayı kazanmayı çok istediğini vurgulayan Messi, bununla birlikte, dünyanın en iyi oyuncusu olduğunu kanıtlamak için, Dünya Kupası'nı kazanmasına gerek olmadığını savundu.
Bu haber 1979 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.