KİBARİYE ALDATILMA VE BOŞANMA İDDİALARINA CEVAP VERDİ! - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 19.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

KİBARİYE ALDATILMA VE BOŞANMA İDDİALARINA CEVAP VERDİ!

KİBARİYE ALDATILMA VE BOŞANMA İDDİALARINA CEVAP VERDİ!
Habere Puan Ver : (10/10)
25 Mayıs 2018, 12:22

'Yuvamı yıkmak istemiyorum ama bunun kararını bir-iki gün içinde vereceğim...'

Son günlerde eşi tarafından ihanete uğradığı ve eşinin borçları yüzünden evine haciz geldiği konuşulan Kibariye, iddialara cevap verdi.
 
Ünlü şarkıcı Kibariye iddialarla ilgili "Benim kimseye borcum yok. Beni herkes tanır, kimsenin parasının üzerine yatacak bir kadın değilim. Dönerci dükkanından alacağı olduğunu söyleyen çalışanlar, niye parayı benden istiyor? Ben o dükkana bir tek gün gittim, o da açılışında.
 
Ali’nin kumardan, ticari hayatından borçları olabilir. Oynamıştır, geçti bitti... O benim kocam. Para yine kazanılır. Ama ailede sağlık, huzur ve mutluluk hepsinden önemlidir. Bu yüzden ihanet olayını düşüneceğim...
Bilmem ne kadınlar için ben yuvamı yıkmam... Her şeye göğüs gererim. Lübnanlı dediğiniz kadını tanımıyorum. Ben gözümle görmedim, kocamı yakalamadım. Sizlerden öğreniyorum ihanet haberlerini. Ama bu benim için para puldan daha önemli meseledir.
 
Gelinlik çağında kızım var, 18 yaşına geldi. Kendim için değil, en çok onun için üzülüyorum. Haberleri görünce gözyaşı döktü, günah. Ben onun üzülmesine daha çok üzülüyorum.
 
Gerildim bu haberlerden. Birkaç gün düşünüp karar vereceğim boşanıp boşanmamaya... Ben yuvamı korumak için bu kadar uğraştım, bu kadar tuttum ama o yabancı kadının fotoğrafını görünce gücüme gitti... Kimin olsa gider.
 
Ben bu evlilikte zor dururum herhalde artık. Belki de duramayabilirim... Yuvamı yıkmak istemiyorum ama bunun kararını bir-iki gün içinde vereceğim... Bilmiyorum, düşüneceğim...
 
Boşanma iyi düşünülmesi gereken bir şey... 58 yaşındayım. Bu saatten sonra ben afedersin bunu bırakıp başka koca alacak değilim. Böyle şeyler çok ayıp bizim kitabımızda..." diye konuştu.
Bu haber 5581 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.