Hoşgeldiniz, Bugün 22.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

İrem Derici'den ünlü oyuncuya: Kokuşmuş konularla ilgilenmiyorum!..

İrem Derici'den ünlü oyuncuya: Kokuşmuş konularla ilgilenmiyorum!..
Habere Puan Ver : (5/10)
12 Ağustos 2018, 18:20

Bir dönem "Aşk olabilir" demişti, şimdi kavga ediyor! İrem Derici'den kendisine "Argo konuşuyor" diyen Barış Murat Yağcı'ya sert yanıt...

Şarkıcı İrem Derici ve 'Şevkat Yerimdar' dizisinde oynadığı dönem dikkat çeken Barış Murat Yağcı, geçtiğimiz aylarda bir yemekte buluşmuş ve aralarında aşk dedikoduları çıkmıştı. Her iki taraf da o dönem bu aşk iddiasını reklam aracı olarak kullanmıştı. Ne var ki, şimdilerde ikili polemik yaşamaya başladı!

 

İrem Derici hakkında “Hem fizik hem kafa olarak tarzım değil. Konuşmaları çok argo” diyen Barış Murat Yağcı’ya ünlü şarkıcının yanıtı şöyle oldu:

 

“Ben 6 yıldır neysem oyum, açın Google’a sorun, hiç değişmedim, aynıyım. Paralel evrende yaşananlar beni ilgilendirmiyor. Hayal dünyalarında ben yokum, kokuşmuş konularla bana gelmeyin. Hayal dünyası işte, kendi hayal dünyalarında yaşıyorlar, ben o dünyada yokum.

 

Kulak memesi kıvamındayım. Bedenimizi korumak zorundayız. Sağlıkla ilgili konulara daha ağırlık verdim. İyi beslenmeye devam ediyorum, çok iyiyim şükür..."
Bu haber 18334 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.