Hoşgeldiniz, Bugün 25.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

İBRAHİM TATLISES'İN OĞLU İDO'YA ÖLÜM TEHDİDİ!.. İBO'DAN AÇIKLAMA!..

İBRAHİM TATLISES'İN OĞLU İDO'YA ÖLÜM TEHDİDİ!.. İBO'DAN AÇIKLAMA!..
Habere Puan Ver : (8/10)
02 Temmuz 2018, 14:17

İbrahim Tatlıses savcılığa başvurdu. Konuyla ilgili soruşturma başlatıldı. Ünlü sanatçı yazılı açıklama yaptı...

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, kendisini arayıp “Oğlun İdo’yu öldüreceğiz” diye tehditte bulundupunu iddia ettiği kişinin kimliğinin tespit edilmesini istedi.

 

Savcılığa başvuran Tatlıses, “Oğlumun can ve mal güvenliği sağlansın” dedi.

 

İddialara göre; Tatlıses, 28 Haziran günü oğlunun ve kendisinin albümlerinin dağıtım şirketi olan Esen Müzik'e gitti. Sarıyer'de bulunan şirketin santrali çaldı. Numarası belirsiz hat, çalışan tarafından yanıtlandığındaysa arayan şahıs, "İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'yu öldüreceğiz" şeklinde sözler söyleyip kapattı. Gelen telefon, çalışan tarafından yetkililere iletilince İbrahim Tatlıses, savcılığa başvurdu. Avukatı aracılığıyla savcılığa sunduğu şikayet dilekçesinde, oğulları İdo ve Ahmet Tatlıses'in defalarca ölümle tehdide maruz kaldığını belirtti. Tatlıses dilekçesinde, İdo'nun Yalova'da vereceği konsere ölüm tehdidiyle çıkmak zorunda kaldığını ve konserin yoğun güvenlik önlemleri altında gerçekleştiğini beyan etti.

 

Oğlu İdo'yu ölümle tehdit eden şahsın cezalandırılmasını isteyen İbrahim Tatlıses, İdo'nun can güvenliğinin sağlanmasını istedi. Tatlıses'in şikayetinin ardından, savcılık tarafından soruşturma başlatıldı. (Sabah)

 

İBRAHİM TATLISES SOSYAL MEDYADA YAZILI AÇIKLAMA YAPTI!

"Kamuoyunun dikkatine;

 

Geçtiğimiz gün oğlum İdo ile ilgili yaşanan tehdit olayının basına yansımış olduğunu görmüş bulunmaktayım. Bu tehdit her baba gibi tabiki de beni de üzmüş ve etkilemiştir. İbrahim Tatlıses olarak ben zaten bütün evlatlarımın can ve mal güvenliğini korumak için elimden geleni yıllardır yapıyorum. Fakat olayın basına yansıyan halinden bir aciziyet içinde olduğumuz izlenimi çıkmaktadır.

 

Herkes şunu bilsin ki; çakallardan, çapsızlardan gelebilecek her türlü tehdit ve saldırılara misliyle cevap verecek gücümüz ve kudretimiz her zaman mevcuttur!!! Biz kanun ve nizamlara olan saygımızdan dolayı, Yüce Türk Adaletine bilgi vermeyi bir vatandaşlık görevi olarak gördük. Bu durumun yanlış anlaşılmaya mahal verecek şekilde haber yapılması bu açıklamayı zorunlu kılmıştır. Bu doğrultuda medya organlarından böylesine hassas bir olayın haberini yaparken daha dikkatli olmalarını rica ediyorum.

 

Saygılarımla 

İbrahim TATLISES"
Bu haber 14774 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.