Hoşgeldiniz, Bugün 25.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

FETTAH CAN: BEN ÇOCUKLARA BAKACAĞIM ARTIK EŞİM MÜZİK YAPACAK!

FETTAH CAN: BEN ÇOCUKLARA BAKACAĞIM ARTIK EŞİM MÜZİK YAPACAK!
Habere Puan Ver : (6/10)
12 Eylül 2017, 15:04

Fettah Can bir erkek bir de kız babası olacağını açıkladı...

Gülben Ergen’den Hande Yener’e, Zeynep Casalini’den Murat Boz’a kadar birçok ünlü ismin popüler şarkılarının söz yazarı ve bestecisi olarak tanınan Fettah Can, kendi şarkılarını Panora Teras konseri kapsamında geldiği Ankara’da seslendirdi.

 

Gülben Ergen’in söylediği “Yalnızlık” şarkısının hikayesini paylaşan ünlü sanatçı, “Yıllar önce bu şarkıyı yazdığımda bir gün bir albüm yaparsam bu şarkı çıkış şarkım olurdu demiştim” dedi.

 

Murat Boz’un seslendirdiği “Özledim” şarkısına ise “Şimdi söyleyeceğim şarkıyı başlayınca anlayacaksınız. Bu şarkıyı yazdığımda eyvah yandık, çok acıklı bir şarkı oldu demiştim. Ama artık çok geçti, şarkıyı yarılamıştım”dedi.

 

“Duygusal şarkılar söylerken sebepsiz tebessüm ediyorum. Yakın zamanda evlatlar sahibi olacağım”

 

2014 yılında kendisi gibi müzisyen olan Cansu Kurtçu ile dünya evine giren Fettah Can, baba olacağı haberi ile heyecanını dinleyicileri ile paylaştı. “Duygusal şarkılarda sebepsiz tebessüm ediyorum. Çok heyecanlıyım. Yakın zamanda bir kızımız bir oğlumuz olacak. Allah isteyen herkese nasip etsin. Artık çocuklar doğunca ben onlara bakacağım, eşim müzik yapacak” dedi.

 

“Boş Bardak” şarkısı ile coşku dolu anlar yaşatan Fettah Can, zaman zaman söylediği duygusal parçalar ile konseri izleyenleri hüzünlendirdi. 90’lardan şarkılar da seslendiren ünlü sanatçı, eğlenceli şarkılar ile konserine son verdi.




Bu haber 8692 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.