Hoşgeldiniz, Bugün 22.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

FAZİLET HANIM VE KIZLARI’NIN HAZAN’I DENİZ BAYSAL KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

FAZİLET HANIM VE KIZLARI’NIN HAZAN’I DENİZ BAYSAL KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?
Habere Puan Ver : (10/10)
21 Mart 2017, 16:05

Fazilet Hanım ve Kızları’nda oynayan Hazan kimdir? Gerçek Adı ne? Deniz Baysal kaç yaşında? Nereli?

Star Tvekranlarında yayınlanan, başrollerinde; Talat Bulut, Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan gibi isimlerin yer aldığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin Hazan’ı Deniz Baysal kimdir?

 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI’NIN HAZAN’I DENİZ BAYSAL KİMDİR?


Deniz Baysal tiyatro ve dizi oyuncusudur.

 

Deniz Baysal 1991 İzmir doğumludur. İlk öğrenimini ve liseyi İzmir'de tamamlamıştır. Ayrıca 10 yıl boyunca Karşıyaka Belediye Tiyatrosu'nda görev alan güzel oyuncu, şu anda da Celal Bayar Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünde okumaktadır. Deniz Baysal'ın oyunculuğa başlamasında en büyük etken Tiyatro eğitmeninin desteği olmuştur. Onun sayesinde oyunculuğa yönelen Deniz Baysal, ilk olarak reklam filmlerinde yer almış ve ardından dizilerde oyunculuk yapmıştır.

 

Oyunculuğa ilk adımını 2011 yılında yayınlanan Derin Sular, Bitmeyen Şarkı gibi dizilerle adım atan Deniz Baysal, en büyük yükselişini ise Kaçak Gelinler isimli dizi ile yapmıştır. Kaçak Gelinler'de Kainat karakterini canlandırmış ve büyük bir hayran kitlesi kazanmıştır.

 

Deniz Baysal ekranlarda en son Fox TV'de yayınlanan Rüzgarın Kalbi isimli dizide Zeynep karakterini oynamıştır. Bu dizinin final yapmasını ardından ekranlara kısa bir ara veren oyuncu, yeni bir proje ile tekrar ekrana dönmüştür.

 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI DİZİSİ HAZAN ROLÜ

 

Deniz Baysal Star TV ekranlarında yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Hazan rolündedir. Bu dizide baş rolde başarılı oyuncu Nazan Kesal Fazilet karakterini canlandırırken, genç oyunculardan dikkat çeken bir isim olan Afra Saraçoğlu da Deniz Baysal'ın canlandırdığı Hazan karakterinin kız kardeşi Ece karakterine hayat vermektedir. 

 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI DİZİSİ KONUSU

 

Ömrünü fakir olarak geçiren ve zengin olma hayaliyle yaşanan bu hayalin gerçek olması içinde en büyük etken kızları olduğunu gören Falizet Hanım amacına ulaşabilecek mi? Fazilet Hanım geçmişte yaşadığı kötü günleri unutmak için kızlarını kullanacağı bu yolda Egemen Yalı'sında zenginliğe erişmeye çalışacak.

 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI:

 
Bu haber 9817 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.