Hoşgeldiniz, Bugün 24.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

FAZİLET HANIM VE KIZLARI'NIN ECE'Sİ AFRA SARAÇOĞLU KİMDİR?

FAZİLET HANIM VE KIZLARI'NIN ECE'Sİ AFRA SARAÇOĞLU KİMDİR?
Habere Puan Ver : (5/10)
20 Mart 2017, 17:02

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin Fazilet'in kızı Ece kimdir? Afra Saraçoğlu kaç yaşındA?

Star Tv’de yayın hayatına başlayan Fazilet Hanım ve Kızları'nda Özcan Deniz'in İkinci Şans filminden tanıdığımız ve son olarak Tolga Sarıtaş'la Kötü Çocuk filminde başrolleri paylaşan Afra Saraçoğlu katıldı.

 

Afra Saraçoğlu yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları'nda Fazilet karakterinin kızlarından biri olan Ece'yi canlandırıyor.

 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI'NIN ECE’Sİ AFRA SARAÇOĞLU KİMDİR?

 

2 Aralık 1997 Eskişehir doğumlu oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde eğitim görmeye devam etmektedir.

 

Genç yaşına rağmen bir çok defileye katılan model dünyaca ünlü model Adriana Lima'ya benzerliğiyle dikkat çekmektedir. Özcan Deniz'in sosyal medyadan İkinci Şans filmi için bulduğu Afra Saraçoğlu daha sonra Tolga Sarıtaş'la birlikte Kötü Çocuk filminde başrol oynamıştır.

 

Genç oyuncu Afra Saraçoğlu, 2 Aralık 1997 doğumludur. Ünlü model Adriana Lima'ya benzerliği ile dikkat çeken Saraçoğlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde eğitimini sürdürüyor. Özcan Deniz'in bakışlarından etkilendiği Saraçoğlu'na 'İkinci şasn filminde rol verdiği belirtiliyor.

 

Saraçoğlu filmde Nurgün Yeşilçay'ınkızı rolünde. Genç yaşına rağmen birçok defile ve tanıtım çekimine katılan ve marka yüzü olan Afra Saraçoğlu'nun en büyük destekçisi ise ailesi ve bağlı olduğu ajansın sahibi Esra Keskinol. Özel olarak ilgilendiği Saraçoğlu'na tecrübelerini ve deneyimlerini anlatan, mankenlik kariyerine doğru yön vermesi için yardımcı olan Keskinol, "Afra'nın havası ve farklı bir karizması var. Birçok genç kız güzeldir. Afra'da güzel, fakat güzel olmanın yanında becerisi ve hırsı var" dedi.

 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI DİZİSİNİN FRAGMANI:

 
Bu haber 10107 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.