ERKENCİ KUŞ DİZİSİNİN SANEM'İ DEMET ÖZDEMİR KİMDİR? - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 19.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ERKENCİ KUŞ DİZİSİNİN SANEM'İ DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

ERKENCİ KUŞ DİZİSİNİN SANEM'İ DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?
Habere Puan Ver : (6.6/10)
28 Mayıs 2018, 18:04

STAR TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak Erkenci Kuş dizisinin Sanem’i Demet Özdemir kimdir, nereli, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Star TV ekranlarında Haziran ayında başlaması planlanan Erkenci Kuş dizisinin kadrosu açıklandı.
 
Kadroda Demet Özdemir, Can Yaman ve Öznur Serçeler'in yanı sıra Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Mehmet Cihan Ercan, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Zeynep Kızıltan, Sibel Şişman da bulunuyor.
 
Peki bu heyecanla beklenen dizide Sanem karakterini oynayacak olan Demet Özdemir kimdir, hepsi size özel hazırladığımız bu haberimizde....
 
 
Demet Özdemir, 26 Şubat 1992 Kocaeli doğumludur. Üç çocuklu bir ailenin en küçüğü olan Özdemir, anne ve babası ayrıldığı için anne ve ablasıyla İstanbul'a taşınmıştır.
 
Bengü’nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda Dans etmeye başlamıştır. Mustafa Sandal’ın “Ateş Et ve Unut” adlı klibinde de yer alan Demet Özdemir, 2013 yılında da Fox Tv’de yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde “Aylin” karakterini canlandırmıştır.
 
 
2017   Sen Kiminle Dans Ediyorsun?-  Aysel
2016-2017   No: 309- Lale Yenilmez
2016   Ask Yalani Sever  
2015   Çilek Kokusu- Asli
2015   Tut Sözünü 
2014   Kurt Seyit ve Sura- Alya Baronez
2013   Sana Bir Sir Verecegim- Aylin
 
 
Erkenci Kuş’ta olaylar Sanem’in, babası Nihat’ın yerine aileye ait bakkalı açmasıyla başlayacak. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale’nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlayacak. Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu var; Can ve Emre…
 
 
Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini ilginç olayların içinde bulacak. Can Yaman’ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit’le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştirecek. Son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatının küçük hesaplarından uzak doğayı seven sportmen bir gençtir. Bu özellikleri Sanem’le arasında özel bir bağın kurulmasına da neden olacak.
 
Bu haber 2826 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.