ENGİN ALTAN DÜZYATAN'IN MİNİK HAYRANI GÖZYAŞLARINI TUTAMADI - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 16.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ENGİN ALTAN DÜZYATAN'IN MİNİK HAYRANI GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

ENGİN ALTAN DÜZYATAN'IN MİNİK HAYRANI GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Habere Puan Ver : (9/10)
28 Mayıs 2018, 15:37

VİDEO HABER - Ünlü oyuncu “Sen de Tanık Ol” isimli süresiz ajandası ile dünyadaki kuraklık tehdidine karşı dikkat çekmeyi amaçlıyor...

Engin Altan Düzyatan’ın imza gününe sevenleri akın etti. Minik bir hayranının gözyaşlarını tutamadığı imza gününe ilgi oldukça fazlaydı.
 
Büyük Göç’ü fotoğraflamak ve insanların hayatlarına dokunmak için çıktığı Afrika seyahatinde çektiği fotoğraflardan oluşan ve tüm geliri Afrika’da su kuyusu açmak için kullanılan “sen de tanık ol” isimli fotoğraf sergisinde Engin Altan Düzyatan, dünyada temiz su kaynaklarının hızla tükendiğini ve hesaplamalara göre 2030 yılında Türkiye’nin de su sıkıntısı çeken ülkeler arasına gireceğini ifade ediyor.
 
Ayrıca Düzyatan, Afrika nüfusunun %53'ünün halen temiz suya ulaşamadığını, kadın ve çocukların her gün temiz olmayan su kaynakları için kilometrelerce yol kat ettiğini ve her 10 çocuktan 3'ünün, 5 yaşına gelmeden kirli su kaynaklı hastalıklardan dolayı hayatını kaybettiğini belirtti.
 
Sanatçının Afrika seyahatinden izler taşıyan “Sen de Tanık Ol” isimli fotoğraf sergisinden sonra aynı isimli süresiz ajandasının ilk imza gününe hayranları akın etti. Bir küçük hayranı imza günü sırasında gözyaşlarını tutamadı.
 
Bu haber 6231 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.