DOLUNAY DİZİSİNİN NAZLI’SI ÖZGE GÜREL KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 19.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

DOLUNAY DİZİSİNİN NAZLI’SI ÖZGE GÜREL KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

DOLUNAY DİZİSİNİN NAZLI’SI ÖZGE GÜREL KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?
Habere Puan Ver : (7/10)
22 Haziran 2017, 17:10

Star’ın dizisi Dolunay’ın Nazlı’sı Özge Gürel’in yaşı kaç, nerelerde oynadı?

Star Tv’de yaz dizisi Dolunay izleyicisi karşısında çıkarılması beklenen ve baş rollerinde Özge GÜREL ve Can Yaman’ın yer alacağı yeni bir aşk dizisidir.

 

Dizinin uygulayıcı yapımcı olarak Türkan ŞORAY’ın kızı Yağmur ÜNAL oturacak. Çağrı Bayrak’ın yönetmen koltuğunda olacağı Dolunay dizisi oyuncu kadrosu için Yağmur ÜNAL’ın titiz çalışmaları devam ediyor. Başrollerindeki oyuncular sayesinde dizi şimdiden kitle edinmeye başlamış.

 

DOLUNAY DİZİSİ NAZLI KİMDİR ?

 

Star Tv’nin yaz dizisi olarak belirlediği aşk dizisi Dolunayda yakışıklı oyuncu Can Yaman’ın Rol verdiği Ferit karakteri oldukça zengin başarılı bir iş adamıdır. Aynı zamanda Nazlı ile aşk yaşayacaktır.

 

1987 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu Özge GÜREL 29 yaşındadır. Üniversite Eğitimini  Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

 

İlk dizisi olan  Kızım Nerede dizisi ile deneyim kazanan Özge GÜREL daha sonra Medcezir dizisinde rol alarak kendini yetkililere göstermiştir. Özge GÜREL’in kariyeri ise Kiraz Mevsimi dizisinde başrol alarak tavan yapmıştır. Son olarak ise Yıldızlar Şahidim dizisinde başrol almış ancak reytingler düşük olunca dizi bitmiştir.

 

 

DOLUNAY DİZİSİNİN HİKAYESİ

 

Hayat dolu gastronomi öğrencisi güzel Nazlı, geleceğin başarılı aşçısı olmayı ve kendi restoranını açmayı hayal etmektedir. Kadınlara karşı mesafeli, zengin ve genç iş adamı Ferit ise babalarından kalan şirketi, ortakları ve kardeşiyle daha da ileri taşımak için canla başla çalışmaktadır. İlk görüşte Nazlı’dan hoşlanan Deniz’in de bu ilişkiye dahil olmasıyla işler iyice karışacaktır. Çünkü Deniz ve Ferit hem iş ortağı hem de kardeş kadar yakındır.

 

Parasızlık yüzünden kendisinin ve kardeşi Asu’nun masraflarını karşılamakta zorlanan Nazlı, okuldaki bir hocasının yardımıyla kendisini Ferit’in ultra lüks villasında gündüzleri yemek yaparken bulur. Evini ve hayatını ördüğü duygusal ve fiziksel duvarlar arkasına gizlemiş hayatının her alanında katı kuralları ve takıntıları olan Ferit’in yaşam alanını temizlemek, düzenlemek, ona yemek yapmak; hiç kolay değildir.

 

Soğuk ve mesafeli Ferit’in tam tersi karaktere sahip olan Deniz ile insan ilişkilerinde ona çok benzeyen Nazlı çok iyi anlaşır ve arkadaş olur. Bu arkadaşlık Deniz için kısa zamanda bir aşka dönüşür.

 

Bu üç insan gelecekleriyle ilgili planlar yaparken, kader onlar için çok farklı bir yol çizmiştir. Karşılaştıkları andan sonra hayat bir daha hiçbir zaman aynı olmayacaktır.
Bu haber 8757 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.