Hoşgeldiniz, Bugün 24.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

DOLUNAY DİZİSİNİN FERİT’İ CAN YAMAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

DOLUNAY DİZİSİNİN FERİT’İ CAN YAMAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?
Habere Puan Ver : (10/10)
22 Haziran 2017, 17:01

Star’ın yeni dizisi Dolunay’ın Ferit’i Can Yaman nereli, yaşı kaç, nerelerde oynadı?

Star Tv’de yaz dizisi Dolunay izleyicisi karşısında çıkarılması beklenen ve baş rollerinde Özge GÜREL ve Can Yaman’ın yer alacağı yeni bir aşk dizisidir.

 

Dizinin uygulayıcı yapımcı olarak Türkan ŞORAY’ın kızı Yağmur ÜNAL oturacak. Çağrı Bayrak’ın yönetmen koltuğunda olacağı Dolunay dizisi oyuncu kadrosu için Yağmur ÜNAL’ın titiz çalışmaları devam ediyor. Başrollerindeki oyuncular sayesinde dizi şimdiden kitle edinmeye başlamış.

 

DOLUNAY DİZİSİ FERİT KİMDİR ?

 

Star Tv’nin yaz dizisi olarak belirlediği aşk dizisi Dolunayda yakışıklı oyuncu Can Yaman’ın Rol verdiği Ferit karakteri oldukça zengin başarılı bir iş adamıdır. Aynı zamanda Nazlı ile aşk yaşayacaktır.

 

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Can Yaman 28 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü mezunudur. Tiyatro ve diziler sayesinde kendini gösteren Can Yaman Sinem Kobal ile birlikte rol aldıkları Gönül İşleri dizisine canlandırdığı Bedir karakteriyle ün kazanmıştır. Son olarak İnadına Aşk ve Baba Candır dizilerinde rol almıştır.

 

 

DOLUNAY DİZİSİNİN HİKAYESİ

 

Hayat dolu gastronomi öğrencisi güzel Nazlı, geleceğin başarılı aşçısı olmayı ve kendi restoranını açmayı hayal etmektedir. Kadınlara karşı mesafeli, zengin ve genç iş adamı Ferit ise babalarından kalan şirketi, ortakları ve kardeşiyle daha da ileri taşımak için canla başla çalışmaktadır. İlk görüşte Nazlı’dan hoşlanan Deniz’in de bu ilişkiye dahil olmasıyla işler iyice karışacaktır. Çünkü Deniz ve Ferit hem iş ortağı hem de kardeş kadar yakındır.

 

Parasızlık yüzünden kendisinin ve kardeşi Asu’nun masraflarını karşılamakta zorlanan Nazlı, okuldaki bir hocasının yardımıyla kendisini Ferit’in ultra lüks villasında gündüzleri yemek yaparken bulur. Evini ve hayatını ördüğü duygusal ve fiziksel duvarlar arkasına gizlemiş hayatının her alanında katı kuralları ve takıntıları olan Ferit’in yaşam alanını temizlemek, düzenlemek, ona yemek yapmak; hiç kolay değildir.

 

Soğuk ve mesafeli Ferit’in tam tersi karaktere sahip olan Deniz ile insan ilişkilerinde ona çok benzeyen Nazlı çok iyi anlaşır ve arkadaş olur. Bu arkadaşlık Deniz için kısa zamanda bir aşka dönüşür.

 

Bu üç insan gelecekleriyle ilgili planlar yaparken, kader onlar için çok farklı bir yol çizmiştir. Karşılaştıkları andan sonra hayat bir daha hiçbir zaman aynı olmayacaktır.
Bu haber 7310 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.