Hoşgeldiniz, Bugün 25.04.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

DENİZ AKKAYA DUYMAYAN KALMASIN'DAN NEDEN AYRILDI? İŞTE AÇIKLAMA!

DENİZ AKKAYA DUYMAYAN KALMASIN'DAN NEDEN AYRILDI? İŞTE AÇIKLAMA!
Habere Puan Ver : (8/10)
01 Ocak 2017, 21:42

Deniz Akkaya Duymayan Kalmasın'dan neden ayrıldığını açıkladı...

Seren Serengil ile Star Tv ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın programından ayrılacağı geçtiğimiz günlerde açıklanan Deniz Akkaya cephesinden açıklama geldi.

 

İlk olarak Mesut Yar'ın ayrılmasından sonra Seren Serengil ile yola devam eden Deniz Akkaya, Duymayan Kalmasın programında artık olmayacağını açıkladı. 

 

İşte Deniz Akkaya'nın o açıklaması:

 

"Değerli dostlar; Bir bebek gibi büyütmüş ve kısa sürede FENOMEN'e donusturdugumuz DuymayanKalmasın''dan eski partnerim Mesut Yar gibi ayrılma kararı almış bulunmaktayım. Ayrılık sebeplerimiz Mesut Yar ile parallellik gostermektedir;içerik ve konuların işleniş şekli ve formatin gereklilikleri gibi tamamen yayıncılık konuları,meslek mevzuatlari yaninda ülkenin içinden geçtiği bu sert süreçte belkide bir yayıncidan beklenen PROFESYONELLİGİ yerine getirmekte zorlanmamdir. hele hele dün senenin ilk saatlerinde yaşanan hain saldırı sonrasında kendimde özel hayat konuşacak gücü bulamamam en önemli etkendir. bu nedenle yarın sizlerle vedalaşmak üzere yaptığımız plandan,geri çekiliyor ve yarın yayın yapılmaması konusundaki durusumu burada devam ettiriyorum!benim için yarın yas günüdür;sovda her zaman devam etmemelidir... Bir süre dinlenip yeni adresimde sizlerle buluşmak üzere enerji topluyor olacağım. Tekrar tüm ülkeme Allah sabır ve güç versin.iyi günlerde guleryuzlu yayınlarda buluşacağız."

 

SEREN SERENGİL'DEN DENİZ AKKAYA AÇIKLAMASI! HABER İÇİN TIKLAYIN!

 

DENİZ AKKAYA DUYMAYAN KALMASIN'DAN AYRILDI! HABER İÇİN TIKLAYIN!
Bu haber 8026 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.