DARISI BAŞIMIZA'NIN ÖYKÜ'SÜ ELİF DOĞAN KİMDİR? - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 19.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

DARISI BAŞIMIZA'NIN ÖYKÜ'SÜ ELİF DOĞAN KİMDİR?

DARISI BAŞIMIZA'NIN ÖYKÜ'SÜ ELİF DOĞAN KİMDİR?
Habere Puan Ver : (8/10)
30 Mayıs 2018, 18:45

SHOW TV'de yayınlanmaya başlayacak Darısı Başımıza dizisinde oynayacak olan Elif Doğan kimdir, nerel

Show TV'de yayınlanmaya başlayacak olan yaz dizisi Darısı Başımıza ilk fragramyla dikkatleri üzerine çekmişti. 
 
Başrol oyuncuları Ozan Dolunay ve Elif Doğan'ın uyumu, dizi açıklandığından beri oldukça beğenilmişti.
 
Peki bu dizide Öykü karakterini canlandıracak olan Elif Doğan kim, hepsi bu haberimizde...
 
 
Elif Doğan, 6 Eylül 1994 İstanbul doğumludur. Doğan, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’ne devam ederken yan dal olarak aynı üniversitede Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümüne dahil olmuştur.
 
 
Uzun yıllar boyunca şan eğitiminin yanınla müzikal oyunlarda da görev almıştır. Doğan, 2016 yılında Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle ekran macerasına başladı.
 
 
Kariyerine aynı yıl içinde yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisiyle devam etti. Burada oynadığı Zeynep karakteri çok beğenildi ve dikkatleri üzerine çekti.
 
 
2017-2018 yıllarında Çukur dizisinde Hale karakterini canlandıran güzel oyuncu, Darısı Başımıza filminin başrolünde oynayacaktır.
 
 
Elif Doğan'ın Oynadığı Diziler
 
Darısı Başımıza / Öykü / 2018
Çukur / Hale / 2017-2018
Hayat Bazen Tatlıdır / Zeynep / 2016 - 2017
Aşk Laftan Anlamaz / Suna / 2016
 
 
Darısı Başımıza dizisinin konusu ise şöyle:
 
Ömrünü çocuklarına adamış, fedakâr bir anne olan Zerrin’in (Devrim Yakut) hayattan tek beklentisi çocuklarının mutlu yuvalar kurduklarını görebilmektir. Ama ne mümkün! Büyük kızı Rüya (Açelya Topaloğlu), eski bir oyuncuya platonik aşık, başını kaldırıp da çevresindeki taliplerine dönüp baktığı görülmemiş. Küçük oğlu Serkan (Burak Can) anasının kuzusu, kolay kolay evden gitmeyeceği belli. Ortanca kızı Öykü (Elif Doğan) ise yurtdışında, işinde gücünde, kariyerinde... 
 
 
Zerrin yakın zamanda çocuklarının mürüvvetini görmeyi beklemezken, Öykü’nün evleneceği haberini vermesiyle dünyalar onun olur. Dört gözle dünürleriyle tanışacağı günü bekleyen Zerrin’i kız isteme gününde kötü bir sürpriz bekliyor. Aksoy ve Arslansoy aileleri karşı karşıya geliyor ve eski defterler bir bir açılıyor. Sadece Zerrin değil, Öykü ve Rüya da bu karşılaşmadan nasibini alıyorlar. Ortalık birbirine girmişken bu curcunadan geriye bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha kalıyor.
Bu haber 2801 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.