ÇUKUR OYUNCULARINDAN ANLAMLI ZİYARET! - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 15.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ÇUKUR OYUNCULARINDAN ANLAMLI ZİYARET!

ÇUKUR OYUNCULARINDAN ANLAMLI ZİYARET!
Habere Puan Ver : (10/10)
22 Mayıs 2018, 14:50

'Çukur' dizisi oyuncuları Kubilay Aka, İlayda Alişan ve Ece Yaşar, Tohum Otizm Vakfı’nın Şişli’deki okulunda otizmli çocukları ziyaret etti...

Çukur’un Sezon Finali Gala Gecesi, Tohum Otizm Vakfı yararına, 11 Haziran’da Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak. "Çukur Otizmin Farkında" sloganıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek gecede izleyici, dizinin sezon finalini oyuncularla beraber izleyecek. Gecede Çukur’un müziklerini hazırlayan Toygar Işıklı ve Orkestrası başta olmak üzere Çukur’un dillere pelesenk olan şarkılarını seslendiren Allame, Cem Adrian, Eypio, Gazapizm, Kubilay Aka gibi müzisyenler de sahne alacak. 
 
Çukur dizisi oyuncuları Kubilay Aka, İlayda Alişan ve Ece Yaşar, Tohum Otizm Vakfı’nın Şişli’deki okulunda otizmli çocuklarla bir araya geldi. Geçtiğimiz hafta, dizide Aliço karakterini canlandıran Rıza Kocaoğlu’nu ağırlayan okul bu hafta dizinin genç oyuncuları Kubilay Aka, İlayda Alişan ve Ece Yaşar’ı ağırladı ve otizmli çocuklarla buluşturdu.
 
Mutlaka yeniden Tohum Otizm Vakfı okulunu ziyaret edeceklerini belirten oyuncular Çukur’un bu sosyal sorumluluk projesiyle önemli bir örnek teşkil ettiğini söylerken, izleyicileri de onlarla beraber otizm konusunda farkındalık yaratmaya davet ettiler.
 
Bu haber 6409 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.