Hoşgeldiniz, Bugün 25.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ÇOBAN YILDIZI DİZİSİNİN ZÜHRE’Sİ SELİN ŞEKERCİ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

ÇOBAN YILDIZI DİZİSİNİN ZÜHRE’Sİ SELİN ŞEKERCİ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?
Habere Puan Ver : (5/10)
03 Mart 2017, 15:38

Çoban yıldızı’nın Zühre Filiz’i Selin Şekerci kimdir?

Fox Tv’de yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinin güzel oyuncusu Selin Şekerci hakkında bilinmeyenleri sizler için derledik. Peki Çoban yıldızı’nın Zühre Filiz’i Selin Şekerci kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? İşte yanıtı...

 

SELİN ŞEKERCİ (ZÜHRE FİLİZ)


Zühre, çok masum ve sevilesi bir karakterdir. Ama aynı zamanda her şeye rağmen tuttuğunu koparan, isyankar bir kızdır. Zühre on yaşından itibaren annesiyle Niğde’de tarlalarda çalışıp, evde halı dokumuştur. Babası onu Kapadokya'nın en güçlü adamlarından Fikret ile evlendirmek ister. O ise istemediği biriyle evlendirilmesine karşı çıkar ve kendisi için çizilen hayatı kabullenmez. Tüm bu karmaşadan kaçan Zühre, yüreğinin sesini dinler ve Seyit’e sığınır. Seyit Zühre’siz, Zühre Seyit’siz yaşamak istemez. Zekkar’ın çılgınca aşkının, ailenin baskılarının karşısında dimdik dururken yanında hep Seyit olacaktır.

 

Çoban Yıldızı dizisinin Zühre’si (Selin Şekerci) Kimdir?

 

Selin Şekerci,1988 yılında İzmir'de doğmuştur. Tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu; bir Süre İzmir Devlet Tiyatrosu'nda görev almıştır. 2006 yılında rol aldığı Sağır Oda dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ancak Melekler Korusun dizisi ile tanınmaya başlamıştır. 2014 yılında Kaçak Gelinler dizisinde canlandırdığı Şebnem karakteri ile çok sevilmiş ve büyük bir hayran kitlesi kazanmıştır. Rengarenk, Acı Aşk, Kaçak Gelinler, Melekler Korusun, Benim İçin Üzülme, İzmir Çetesi, Leyla ile Mecnun, Canım Abim, Kavak Yelleri ve Sağır Oda dizilerinde rol almıştır. Fox Tv'de yayınlanan; başrolü Şükrü Özyıldız ile paylaştığı Çoban Yıldızı dizisinin kadrosunda yer almakta ve Zühre karakterini canlandırmaktadır.

 

 

Adı Soyadı Selin Şekerci

Yaşı 29 (01.06.1988)

Boyu 1.67 m

Kilosu 54 kg

Burcu İkizler

Göz Rengi Kahverengi

Eğitim Oyunculuk Eğitimi

Sevgilisi Kaan Taşaner

Doğum Yeri İzmir
Bu haber 7598 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.