Hoşgeldiniz, Bugün 25.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ÇAĞLA ŞIKEL ÇOCUKLARIYLA ALIŞVERİŞ KEYFİ YAPTI!

ÇAĞLA ŞIKEL ÇOCUKLARIYLA ALIŞVERİŞ KEYFİ YAPTI!
Habere Puan Ver : (9/10)
24 Aralık 2017, 19:01

Şıkel, çocukları Kuzey ve Uzay'la birlikte alışveriş keyfi yaptı...

Çağla Şikel ve oğulları Kuzey ile Uzay her zaman olduğu gibi oyuncak mağazasından alışveriş yaptıktan sonra kameralara görüntülendi.

 

“Dostlar Mahallesi” adlı yeni bir dizide rol alan Çağla Şıkel, “Kuzey ve Uzay daha önce canlı sunduğum sabah programında, benim işe gittiğimi ve işim bitince geleceğimi biliyorlardı. Ama bu sefer çok enteresan oldu. Çocuklar diziyi izlerlerken eve gelip bir anda karşılarında beni görünce kısa bir şok yaşadılar. ‘Hem televizyonda hem de yanımızda nasıl oluyor?’ diye” dedi.

 

Alişan ile sabah programından sonra dizide de beraber oynayan Şikel, “Alişan’ın yeni sevgilisi Buse de dizide rol alıyor. Alişan, dizide rol icabı başkasıyla ilişkisi olan Buse’nin çekimlerini izlemek yerine havaya bakıp terliyor. Kıskançlığı beni gülmekten kırıp geçiriyor” diye belirttikten sonra, “Bu sefer Alişan’ın ilişkisine biraz daha dikkat edip rahat bırakalım, çok fazla sıkmayalım. Bunu kimse bilemez; ama belki bu sefer mutlu sona gider ve ben Alişan’ın mutlu olup yuvasını kurmasını çok isterim” diyerek çocuklarıyla beraber muhabirlerin yanından ayrıldı.
Bu haber 9130 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.