Hoşgeldiniz, Bugün 26.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

BÜLENT UYGUN İSTİFA ETTİ! '8 YEMEYİZ' DİYE BEŞİKTAŞ'A SALLAMIŞTI!..

BÜLENT UYGUN İSTİFA ETTİ! '8 YEMEYİZ' DİYE BEŞİKTAŞ'A SALLAMIŞTI!..
Habere Puan Ver : (8/10)
13 Aralık 2016, 13:12

Umm Salal'ın teknik direktörü Bülent Uygun, Beşiktaş ve Galatasaray’ı hedef almıştı, kendi takımı 8-0 mağlup oldu...

Katar takımlarından Umm Salal'da teknik direktörlük yapan Bülent Uygun, takımının deplasmanda Al Sadd'a 8-0 mağlup olmasının ardından istifa etti.

 

Katar Yıldızlar Ligi ekiplerinden Umm Salal'ı çalıştıran Bülent Uygun görevinden istifa ettiğini açıkladı.

 

Bülent Uygun'un şöyle bir açıklama yaptı:

 

"15 aralık 2013 yılında geldiğim Katar'da Umm Salal takımıyla yürüttüğümüz birlikteliğimizi, yeni yönetim seçilmesi ile birlikte onların kendi yönetim anlayışına yardımcı olmak adına teknik direktörlük görevinden istifa ediyorum. Görev sürecinde başarıyla yönettiğim takımımla kısıtlı imkanlarla bir çok başarı elde ettik. Şimdiki hedefim ise hayal ettiğim şampiyonlukları yakalayabilmek adına yeni projelerde bulunmaktır. Katar'da ilk Türk teknik direktör olarak çalışmış olmak kısıtlı kadroyla çok başarılı olmak benim adıma çok önemliydi. Başta bana Katar Federasyonu olmak üzere Umm Salal yönetimine sevgisini hiçbir zaman esirgemeyen Katar halkına teşekkürlerimi sunarım."

 

Bülent Uygun'un takımı Umm Salalson olarak ligde Al Sadd ekibine 8-0 mağlup oldu. Bu mağlubiyet üzerine Uygun'un Türkiye'de çalıştığı dönemlerde Beşiktaş ve Galatasaray'ı hedef alarak söylediği "5 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz ama 8 yemeyiz" sözleri sosyal medyada yankı uyandırdı.
Bu haber 14739 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.